Výroba náušnic / 13.12.2011 /

28. ledna 2012 v 11:32 | Vendy |  Ostatní dílka
Zdravím :)
Původně jsem přemýšlela, jestli pokračovat rovnou další kresbou, nebo sem dát fotky..nakonec jsem se rozhodla pro něco jiného. Chtěla bych to tu trochu prostřídat, ať nejsou kresby hned za sebou - to bych za chvíli neměla co vydávat :)
Fotek mám samozřejmě poměrně dost a spousta bych jich ráda ukázala, ale fotky taky přestanou brzy bavit. Proto jsem se rozhodla uveřejnit další dárky, které jsem měla připravené pod stromek.
Když mám čas, dokážu se zabavit i jinak, než jen kreslením nebo focením a mezi takovou zábavu patří i výroba náušnic. Vždycky mě bavily podobné "aktivity" - i pletení náramků, ikdyž na to jsem nikdy nenašla sílu podívat se pořádně.
Před Vánoci jsem uvažovala nad dárky pro spolužačky ze školy a napadly mě náušnice. Ty se hodí vždycky, řekla bych. Trochu jsem si tedy promyslela, jak by měly vypadat a pak jsem se do toho pustila.
Základ těchto náušnic je vlastně v jednoduchém "korálkování" ( výroba korálkových zvířátek ), protože spodní část je postavena právě na tomto principu. Když byla dokorálkován trojúhelníkový základ náušnic, stačilo jen přidat ladící korálek na vrcholek a to celé dát dohromady s afroháčkem. Když byly hotové náušnice obě, přišla na řadu práce v počítači, kde jsem si vytvořila a následně na tvrdý papír vytiskla kartonek, do kterého byly náušnice umístěny. Pak zbývalo to celé jen dát do uzavíratelného sáčku. A bylo to.
Jeden pár náušnic byla zhruba třičtvrtě hodinka práce.
Teď už jen k fotkám. Omlouvám se za odlesky a žlutý odstín světla - fotila jsem den před besídkou pod lampičkou, takže kvalita nic moc. Ale pro představu snad postačí.
Zde jsou všechny páry pohromadě: ( Autor: Vendy Z. - korálky, drátek, kleštičky, afroháčky :) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama